Modern 4Br In M11, Close To Etihad Stadium Sleeps 11

  • 12 m²
  • 4 soverom
  • 1 baderom

25 minutters gange fra Etihad stadion i Manchester tilbyr Modern 4Br In M11, Close To Etihad Stadium Sleeps 11 innkvartering med et komplett kjøkken. Denne villaen består av 4 rom og 1 baderom.

Populære severdigheter i nærheten av feriehus er Clayton Hall Museum og Church of the Epiphany. Manchester museum ligger mindre enn en 10-minutters kjøretur unna. Nærliggende Chicken Hut & Curry House ligger en 5-minutters spasertur unna. Villaen ligger et par minutter med bil fra Vitenskaps- og industrimuseum. Den nærmeste bussholdeplassen er Greenside Street/Meech Street ligger 850 meter unna.

Trenger du flere alternativer?
Check Top hotels near Modern 4Br In M11, Close To Etihad Stadium Sleeps 11 Manchester
Spacious 4 Bedroom Modern House Near City Centre Sleeps 12
pris kun for mobil

Spacious 4 Bedroom Modern House Near City Centre Sleeps 12

2 m fra overnattingsstedet
USD 723 USD 651
per natt
Clayton House - Spacious Home Near Etihad Stadium
pris kun for mobil

Clayton House - Spacious Home Near Etihad Stadium

203 m fra overnattingsstedet
USD 138 USD 124
per natt
Manchester Near Ethiad Stadium
pris kun for mobil

Manchester Near Ethiad Stadium

4.5
Skikkelig 33 anmeldelser
294 m fra overnattingsstedet
USD 140 USD 126
per natt
    Hvordan komme seg til hotellet

    Flyplasser

    Manchester flyplass
    26 km

    Togstasjoner

    Gorton Train Station
    1,5 km

    Fasiliteter

    Internett

    • Wi-Fi

    Parkeringsmuligheter

    • Parkering

    Fritidsaktivitet

    • Hageområde

    Boligareal

    • Vaskemaskin

    Utstyr

    • Flatskjerm tv

    Generelle fasiliteter

    • Røyking på stedet er forbudt
    • Familierom

    Kjæledyr

    • Ingen kjæledyr tillatt !

    Viktig informasjon

    Innsjekking: fra 15:00 til 23:59
    Utsjekking: til 11:00
    Ofte stilte spørsmål
    • ❓
      Hvilke populære attraksjoner er nær Modern 4Br In M11, Close To Etihad Stadium Sleeps 11 villa?
      Du kan besøke Clayton Hall Museum, som ligger i nærheten av Modern 4Br In M11, Close To Etihad Stadium Sleeps 11 villa.
    • ❓
      Hvor mye vil det koste å bo i Modern 4Br In M11, Close To Etihad Stadium Sleeps 11 villa?
      Leien på Modern 4Br In M11, Close To Etihad Stadium Sleeps 11 villa starter på £264 per natt.

    Sted

    Map
    I nærheten

    Flyplasser

    Manchester flyplass
    26 km

    Togstasjoner

    Gorton Train Station
    1,5 km

    Severdigheter i nærheten

    Restauranter i nærheten

    Galleri

    Anmeldelser

    Ingen anmeldelser ennå :(

    Hvis du bodde på dette hotellet, kan du dele opplevelsen din med oss

    Skriv en anmeldelse

    Skriv en anmeldelse

    Når reiste du?

    Din vurdering punkt

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Veldig dårlig
    Utmerket

    Dine detaljer

    Hvor er du fra?
    Takk! Takk for at du tok deg tid til å dele opplevelsen din. Anmeldelsen din vil bli publisert innen kort tid.
    Gå til anmeldelser
    Anmeldelsen er ikke sendt.

    Kontakt Oss

    Hvis du trenger mer enn 4 rom, vennligst anmod gruppebestilling.
    Dine detaljer
    Emne
    Beskjed
    Modern 4Br In M11, Close To Etihad Stadium Sleeps 11 Manchester

    Vis på kart:

    Attraksjoner
    Anbefalte restauranter
    Offentlig transport
    Takk for din tilbakemelding
    Takk for påmelding
    Lukk